Karate Kursu Faydaları
![Karate Kursu Faydaları](https://whiteclubpremiumsports.com.tr/wp-content/uploads/2019/12/0362-1024x683.jpg)
Karate Kursunun Faydaları
Sporun bir çok faydası vardır. Fakat ‘’Karate’’ sporu selamla başlayıp selamla bitirilen, içinde; saygı, sevgi, disiplin, hiyerarşi, ast, üst ilişkisi gibi yüzyılların felsefe derinliği ve zenginliği olan günümüze kadar da bozulmadan devam eden bir spor dalıdır.
Psikiyatri uzmanları da; çocukların fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişimi için karate sporu yapmalarını öneriyorlar.