İzmir Boks Kursu

For Better Life...

BOKS KURSU

Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi sertlik ve müsabaka üzerine kurulu özelliklerle belirlenen kalıplaşmış boks grup dersi kurallarını unutun. Milli Boks Anrenörleri gözetimindeki en uygun egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 8 kişiden başlayan özel grup derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. 45 dakikalık ısınma, direnç, torba çalışmaları, lapa teknikleri, boks egzersizleri, esnemeyle tamamlanır

Boks eğitimlerimize her yaştan bay ve bayan üyelerimiz katılabilir. Çocuklarımız için özel boks grubumuz bulunmaktadır. Boks eğitimlerimiz sertlikten uzak, eğitim odaklıdır fakat hayat tehlikelerle doludur ve Club üyelerimiz 6 ay içerisinde kendilerini savunacak şekilde yetiştirilir.  Müsabakalara girmek isteyen üyelerimiz için boks gruplarımız bulunmaktadır. 

ÖZEL BOKS KURSU

Bire Bir Özel Boks Dersi (PT Boks kursu), uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir. Boks Rehabilitasyon, sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi Mücadele sporları ile hedefleriniz için bire bir özel boks dersleri en iyi çözümünüz olacaktır. WHITE Club ’da izmirin  en iyi boks eğitmenleri ile çalışacaksınız. Aylık 8 veya 12 seans seçeneklerinden birini tercih ederek,  arzu ettiğiniz hedeflere ulaşacaksınız.! Aradığınız ne olursa olsun, Boks, Kickboks, MMA, Crossfit, TRX… Uzman milli hocalarımız sizi asiste ve motive etmeye hazır.

Çocuklar için boks kursu

Uzman antrenör kadromuz ile küçük yaşlardaki çocuklarınıza özel programlar uygulayarak, sağlıklı bir şekilde yetiştirerek hem bedensel hemde ruhsal olarak gelişmelerinde katkı sağlıyoruz.

Küçük yaşlarda spora başlamanın bir çok faydası vardır.Erken yaşlarda spora başlayan bir çocuk hem ruhsal hemde bedensel olarak yaşıtlarına göre hızla gelişir.Boks ile kendini ufak yaşlarda korumayı öğrenen çocuğun sosyal hayatta kendisine güveni gelir.Ayrıca erken yaşlarda spor alışkanlığını kazanacak ve kötü alışkanlıklardan uzak kalacaktır.

Bayanlar için özel boks kursu

Boksör ve sporcu bayanlara baktığımız zaman hep kadınların hayal ettiği o vucüt ölçülerini yakalamış, strestden uzak, taze ve dolgun cildi elde ettiğini görürüz.Bunun yanında kendine güven duygusu ve bu duyguyla beraber bayan olmanın verdiği fiziksel güç engelini aştıklarını görürsünüz.

Bir çok bayan boksun kanlı bir spor olduğunu, kendilerini bu spor içerisinde bir yerde görmediklerinden ve cesaret edemediklerinden dolayı spora başlama konusunda tereddüt ediyorlar.Bizim spor salonumuza gelen bayanların hepsi bu çekingenlik düşüncesi içerisindeyken belirli bir zaman geçtikten sonra hiçde öyle olmadığını, gayet zevkli bir spor olduğunu keşfedip birer boks aşığı oluyorlar. Eğitimlerimiz sertlikten uzak teknik ağırlıklıdır.

Günlük tehlikelerden kısa süre içerisinde en etkili olarak kendini savunmayı öğrenmek, stresten kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olup sağlıklı bir yaşam sürmek için bayanların yapabileceği en iyi sporlardan bir tanesi boks…Hangi yaşta hangi meslek grubunda olursanız olun sizin için boksta mutlaka bir yer var…

Bire Bir Özel Ders (Boks Kursu) WHITE Club olarak en uzman olduğumuz alandır. Hayalinizdeki vücuda sahip olmak, %100 sağlıklı olarak kilo vermek için WHITE Club özel derslerimize sizi bekleriz. WHITE Club’da izmirin en iyi eğitmenleri ile çalışacaksınız. Aylık 8 veya 12 seans seçeneklerinden birini tercih ederek, arzu ettiğiniz amaçlara ulaşacaksınız.! Hangi eğitimi almak isterseniz isteyin, Boks, Kickboks, MMA, Crossfit , Wingtsun TRX, reformer pilates, … Uzman WHITE Club eğitmenlerimiz sizler için daima hazır.

WHITE Club Boks Kursu Hakkında
Sağlıklı ve çok daha iyi bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikelere karşı kendinizi çok ileri seviyede korumak, özgüven ve daha birçok kişisel yetinizi geliştirmek arzusundaysanız bu eşsiz boks kursu deneyimini yaşamak için ücretsiz deneme çalışmalarımıza kesinlikle bekliyoruz.
Uyguladığımız Özel Boks eğitim sistemi, Dünyanın en büyük oyuncularının ve mankenlerinin formda kalmaları için yaptıkları özel eğitim tekniklerinide kapsamaktadır.
Boks kursu çalışmalarımız kesinlikle sertlikten ve karşılıklı dövüşten uzak, eğitim ve teknik ağırlıklıdır. Arzu edilirse Müsabakalar 6 aylık eğitimini tamamlamış üyelerimizin kişisel isteğine bağlıdır.
Boks kursu Çalışmalarımızda bay, bayan karışık olarak çalışılır ve yaş sınırı yoktur. Çocuklar için ise ( 5- 13 yaş grubu ) özel bir boks çocuk grubuna sahibiz.
Üyelerimiz Boks çalışmalarımıza düzenli geldikleri taktirde 6 aylık bir eğitim ile çok iyi bir seviyeye ve forma ulaşırlar. Yılda dört defa düzenlediğimiz kuşak sınıvlarımıza katılarak kendilerini geliştirebilirler.
Eğer arzu edilirse özel Boks eğitimleri ile 3 veya 4 kişilik özel gruplar eşliğinde 6 aylık bir süre zarfı içerisinde özel bir eğitim sistemine dahil olabilirler. Bu eğitim sistemi sonunda çok ileri bir seviyeye ulaşarak kurumumuzdan katılım sertifikası ve sporcu lisansı alabilirler.
Üyelerimiz arzu ederlerse yakın arkadaşlarından oluşacak özel grup dersleri oluşturabilirler.

× Whatsapp