İzmir Kickboks Kursu

For Better Life...

Kickboks Kurslari

Kickboks Kursu, Birbirinden farklı iki farklı spor dalı olan Karate ve Muay Thai’nin bir araya gelmesi sonucu oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. Hem yumruk hem tekme tekniği ile birçok spordan daha fazla enerji ve kalori harcamanızı sağlayıp hızlıca forma soktuğu için sıkça tercih edilen spor dalıdır. Son dönemde dünyaca ünlü oyuncu ve mankenler forma girmek için sadece kickboks yapmaktadırlar.

Birebir Kickboks Kursu

Kickboks Kursu, Profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir uygulanmasıdır. Personal Trainer kickboks eğitmenleri kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak; üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, ve alışkanlıkları dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz programı hazırlanır. Periyodik ölçümler, nabız ölçümleri ve testler yapılarak gelişim takip edilir. %100 başarı sağlar. 10ders, 20 ders ve 30 ders seçenekleriyle hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz gibi derslerin içeriğini belirleyebilirsiniz. Spor yaparken hem ideal fiziğinize kavuşacaksınız hemde hayattaki tehlikelerden kendinizi ve ailenizi koruyacağınız bir eğitim alacaksınız.

Vip Grup Kickboks Kursları

İyi bir kondisyona sahip olmak için güçlü bir irade ve süreklilik oldukça önemlidir. İlk birkaç kondisyon çalışması ile geçirilecek dönemin ardından teknik ve taktik antrenmanlarına geçilir. Yüksek güç gerektiren Kickboks kurslari, fazla enerji harcatarak kalori ve yağ yakımını hızlandırır. Çalışmalarımız sertlikten uzak eğitim odaklıdır. Derslerimiz 8 kişilik özel seanslardan oluşmaktadır.

Cardio Kickboks Kursları

Cardio ağırlıklı bir derstir. Derste herhangi bir antrenman partneri ya da rakip yoktur, sadece torba ile çalışırsınız. Hoca, size torba üzerinde uygulayacağınız antrenman programını verir ve belirli bir süre içinde sizi yönlendirerek uygulamanıza yardımcı olur. Zaman aralıklarında torbadan ayrılıp, kondisyonu arttırmaya yönelik hareketler yaparak aktif dinlenmenizi de sağlar. Bu ders yüksek kalori harcamanızı sağlarken aynı zamanda yumruk ve tekme tekniğinizi düzeltip gücünüzün artmasını da sağlar.

Kids Kickboks Kursları (4-13 Yaş)

Küçük yaşta başlanılan her spor branşı gibi Kickboks kursları hem fiziksel hem de psikolojik olarak çocuğunuzun gelişimine olumlu yönde katkı sağlar. Kickboks dersleri ile çocuklar fiziki olarak güçlenirken aynı zamanda sosyalleşebilir ve takım olarak çalışmanın disiplinini edinmiş olur.

WHITE Club  Kickboks derslerinde Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi özelliklere göre hazırlanan sıradan grup derslerini unutun. (İzmir kickboks salonu) Kickboks kulübü olarak eğitmenler gözetiminde en verimli egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 8 kişiden başlayan özel grup derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. Sertlikten uzak eğitimlerimiz  50 dakikalık özel eğitim ısınma, direnç ve kardiyo egzersizleri, esnemeyle tamamlanır. Temel egzersiz “Fundamentals”, Functional eğitimlerle, Fitness, Crossfit, Crossfight,  Boks, Kickboks , MMA,  Karma Do Sporları ile haftalık spor programınızı oluşturursunuz.

Ücretsiz deneme dersi ve fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşın..

× Whatsapp