Daha iyi bir yaşama hazırmıınız…!!!
Cimnastik Kursu, Cimnastik Eğitimlerimiz yurt dışında hocalık diploması almış öğretmenler ve çocuklarla iyi bir diyalog kurabilen ve onların her türlü sorunuyla ilgilenen türk ve yabancı uzman kişilerden oluşmaktadır.
Cimnastik Kursu, Deneyimli öğretmenlerin verdiği cimnastik ve bale eğitimi, üstün bir sanat zevki geliştirmenin dışında çocuğun sosyal ve fiziksel gelişimine de büyük katkıda bulunmaktadır. Cimnastik derslerinin müzik eşliğinde yapılması, öğrencinin müzikal açıdan gelişmesini sağlamaktadır.
Öğrenciler Cimnastik eğitim programına 4 yaşından itibaren başvurabilirler. Entellektüel ve fiziksel açıdan uygun bulunduğu takdirde 3 yaşında da programa özel statü ile öğrenci alınabilir. Yeni başlayanlar fiziksel uygunluğu incelendikten sonra, daha önce bale yapmış öğrenciler ise seviyesi tespit edildikten sonra uygun sınıflara kabul edilirler. Cimnastik Kursu
Cimnastik ve Bale eğitimleri ile birlikte uyguladığımız cimnastik eğitimlerimiz aynı zamanda çocuklarımızın daha estetik fiziklere sahip olmasını sağlamaktadır.
Cimnastik kursu ile çocuğunuz sosyal, sağlıklı ve enerjik! Cimnastik eğitimi, bedeni güçlendirmek amacı ile yapılan egzersizlerinin tümüne verilen isimdir. Çocuğunuz, saygın bir jimnastik okulundan aldığı Cimnastik kursu ile güçlü bir bedene sahip olur ve jimnastik kursunun etkilerini tüm hayatı boyunca hisseder. İzmir cimnastik kursu sizlerin tam aradığı ve çoçuklarınızın gelişimin de en önemli faktörlerden biri olmaktadır.
Cimnastik kursu, bedenin yanı sıra zihnin de kullanımını gerektirir ve bu durum çocuğunuzun zihninin gelişmesine fayda sağlar.
Yaşlandıkça kemiklerimiz güçsüzleşir ancak jimnastik kursu eğitimi alan çocuklar küçük yaşlardan itibaren güçlü ve sağlıklı kemiklere sahip olurlar.
Cimnastik kursu ile çocuğunuzun toplam vücut gücü artar.
Jimnastik kursu ile çocuğunuz sağlam bir spor temeli atmış olacak ve ilerde dilediği spor dalına yönelebilecek, üstelik temeli sağlam olduğu için kendisini geliştirmek istediği dalda fiziki olarak hiç zorluk çekmeyecek!
Cimnastik kursu çocuğunuza esneklik kazandırmada yardımcı olacaktır.
Cimnastik kursu ile çocuğunuz bağışıklık sistemini güçlendirecek ve hastalıklara karşı yüksek bir dirence sahip olacak!
Çocuğunuz jimnastik kursu sayesinde disiplin kavramını çok küçük yaşlarda tanımış olacak ve hayatını planlı yaşamaya başlayacak.
Jimnastik kursu, bir grup dersi. Bu durumun çocuğumun gelişimi ile ne alakası var derseniz, grup dersindeki diğer jimnastik öğrencileri ile kaynaşarak yeni arkadaşlar edinecek!
Bizi daha iyi daha yakından tanımanız ve geliştirdiğimiz özel sistemimizi görmeniz açısından ücretsiz deneme çalışmalarımıza katılmanızı bekliyoruz. İlk çalışmalarımız ücretsizdir.
Cimnastik Kursu Fayfaları;